Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Diskuze: IT projekty ve veřejné správě

Diskuze: IT projekty ve veřejné správě

30. 1. 2021, napsal Ing. Mira Vlach:

Jak se liší pohled na projekty ve veřejné správě z pohledu dodavatele, zadavatele a komunity Česko.Digital? O těchto tématech diskutovali zkušení odborníci na IT projekty. Akci jsem moderoval já se Zdeňkem Culkem z Principalu.

Proč digitalizace veřejné sféry probíhá tak jak probíhá? Jaká jsou specifika státních IT projektů oproti soukromé sféře? Kde je skutečně prostor pro zlepšení a kde jde jenom o laciné hejtování? Jak nejlépe nastavit spolupráci mezi dodavatelem a zadavatelem? A může odborná veřejnost digitalizaci více pomoci účastí na hackatonu nebo spíše aktivním využíváním dostupných digitálních služeb?

Po poslechnutí panelové diskuze získáte praktický vhled do této oblasti i informace o blížících se novinkách.

Témata úvodních "pětiminutovek":

Následovala moderovaná diskuze, ve které jsme se soustředili na další výměnu zkušeností, porovnání pohledů a konstruktivní pohled na diskutovaná témata.

Témata hlavní diskuze:


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz