Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Matthias Horx: Krize je leknínem na jezeře změn

Matthias Horx: Krize je leknínem na jezeře změn

18. 3. 2010, napsal Ing. Mira Vlach:

Futurolog Matthias Horx, expert na trendy a zakladatel vídeňského Institutu budoucnosti, v rozhovoru pro týdeník EURO odhaduje vývoj společnosti a industriální ekonomiky. Mimo jiné tak poukazuje na význam pružného a efektivního řízení projektů.

Tento zajímavý a inspirující rozhovor s titulem Krize je leknínem na jezeře změn by neměl ujít pozornosti vrcholových manažerů. Není od věci poznamenat, že právě efektivní projektové řízení je pro firmy jedním z klíčových nástrojů, jak se úspěšně vypořádat se zvyšujícím tempem změn.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz