Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Proběhly Dny sekcí SPŘ 2009

Proběhly Dny sekcí SPŘ 2009

17. 11. 2009, napsal Ing. Mira Vlach:

Druhý ročník neformálně laděné akce přinesl opět další zajímavá témata z oblasti projektového řízení a prostor pro diskuzi.

Jak bylo psáno už v upoutávce, akce se konala 22. a 23. října 2009 v hotelu Tři Věžičky, nedaleko Jihlavy. Tiskovou zprávu popisující podrobněji průběh akce lze přečíst i na webu akce, kde rovněž v budoucnu budou i informace o dalších ročnících.

Po druhém ročníku lze už myslím s jistotou říct, že po akcích tohoto typu je v oblasti projektového řízení poptávka a že bude snaha o pokračování i v příštích letech. V oblasti multiprojektového řízení se bude odborná sekce POS jistě i do budoucna snažit na každém ročníku přinést nové podněty a prostor pro diskuzi.

Větší prostor pro diskuzi, byť na úkor počtu příspěvků, chystáme pro příští ročník i v sekci Projekty ICT. Přidržíme se letos vyzkoušeného modelu, kdy jedno téma je zvoleno jako nosné, společné většině příspěvků, a doplnit jej pro zpestření i odbočujícími zajímavými tématy.

Jako náměty na témata pro příští rok v oblasti Projekty ICT zazněly např. tyto nápady:

Budu rád, když mi popř. napíšete, které téma by přilákalo na příští rok vás.

DSSPR2009-2
Akce se nesla v neformálním prostředí a uvolněné atmosféře podporující diskuzi.


DSSPR2009-1
V průběhu akce padaly často dotazy.


DSSPR2009-3
Vše se konalo po dobu dvou dní v prostorách jednoho hotelu, kde účastníky nic nerušilo.

Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz