Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Zpráva o mezinárodním setkání mladých projektových manažerů - Project friendly 2008

Zpráva o mezinárodním setkání mladých projektových manažerů - Project friendly 2008

14. 9. 2008, napsal Ing. Mira Vlach:

Ve dnech 11.-14.9.2008 proběhlo v Brně pod názvem Project friendly 2008 první mezinárodní setkání mladých projektových manažerů. Na akci se sešli lidé se zájmem o projektové řízení z cca šesti zemí. Samotné pořádání takové akce je pak pro mladé lidi výborná příležitost, jak si zkusit projektové řízení v praxi.

Akci, které jsem se účastnil po dobu jednoho dne jako přednášející host, hodnotím jako velmi zdařilou. Kromě zajímavých témat a diskuzí se mi líbila zejména pečlivá příprava celé akce, kterou měl na starost tým mladých lidí v čele s Lucií Šilerovou a Martinem Pešlem. Většina těchto pořadatelů jsou členy buď Akademického centra studentských aktivit nebo Skupiny mladých projektových manažerů. Z mého pohledu tak tyto organizace nabízejí studentům vhodné zázemí pro pořádání podobných aktivit.

Na stránkách Project friendly 2008 by se v nejbližších dnech měly objevit videozáznamy přednášek. Jazykem konference byla angličtina.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2022 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz