Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Projektový ekosystém od Microsoftu (Projektový klub Ostrava, 9.3.2020)

Projektový ekosystém od Microsoftu (Projektový klub Ostrava, 9.3.2020)

25. 2. 2020, napsal Ing. Mira Vlach:

Další setkání Projektového klubu (www.projektovyklub.cz) v Ostravě má velmi praktické téma a zní ”Microsoft ekosystém v projektové zahrádce”. Bude hlavně o tom, jak nejlépe a prakticky využívat Microsoft produkty a jejich provázanost pro podporu projektů – Project Online, SharePoint, Power BI, Teams, Planner atd.

Prezentovat budou mimořádně zkušení hosté: Kateřina RubišarováMário Majerčík z firmy inzagi (http://www.inzagi.cz/), která je implementačním partnerem společnosti Microsoft (Microsoft Project and Portfolio Management Competency Silver). Ukázku implementace ve své firmě představí Jana Holišová ze společnosti Vitesco.

Setkání se uskuteční v pondělí 9. března 2020 od 18. hod. do 21. hod v Impact Hub Ostrava.

Produkty Microsoftu jsou klasika. A Excel je pro mnohé stále hlavní nástroj pro řízení projektů. Ale jen málokdo má výborný přehled o tom, kam se posunulo produktové portfolio Microsoftu, co může nabídnout pro řízení projektů, jakou provázanost tyto produkty nabízí, v jakých cenových kategoriích se pohybují atd. To vše se můžete dozvědět od našich hostů.

Může to být cenná inspirace v tom, kam nasměrovat vaše firemní IT oddělení. Mezi účastníky by neměly chybět ani neziskovky, protože pro tyto MS umožňuje i bezplatné využití. A protože inzagi je firma se specializací na implementaci SW v oblasti podpory projektového řízení, tak si určitě rozšíříte i svůj obecný projektový přehled. A mimochodem – víte, co můžete čekat od nové verze Projectu Online?

OBSAH PREZENTACÍ

MEDAILONKY HOSTŮ

Kateřina Rubišarová – inzagi / Koordinátor projektů, business konzultant

V roce 2015 spoluzakládala firmu inzagi. Dříve působila přes 10 let ve firmě AutoCont CZ jako business konzultant, architekt řešení, projektový manažer a lektor v oblasti implementace systémů EPM (Enterprise Project Management). Ve volném čase se ráda věnuje tanci a podpoře hostitelských rodin na Moravě.

Mário Majerčík – inzagi / senior konzultant a projektový manažer

Projektový manažer s 16ti letou praxí v řízení projektů v bankovním sektoru a pojišťovnictví. Absolvoval SPU v Nitře, obor Kvantitativní management a informatika. Pracuje ve společnosti inzagi jako senior konzultant a projektový manažer implementace systémů pro řízení projektů. V rámci týmu se věnuje vizualizaci dat a business inteligence. Mezi koníčky patří ampelogie a cyklistika.

Jana Holišová

Pracuje ve společnosti Vitesco jako vedoucí skupiny, která poskytuje napříč celým podnikem podporu pro management výrobních zařízení, plánování údržeb a vedení skladů náhradních dílů pro tato zařízení. Současně poskytuje i SW podporu pro realizaci nových projektů – konkrétně se jedná o výstavbu zařízení pro nové linky. Vystudovala vysokou školu se zaměřením Management a ekonomie, v loňském roce úspěšně ukončila studia MBA se specializací na projektový management. Ráda cestuje do exotických zemí, má ráda angličtinu a ráda by jednou dosáhla stejné úrovně i ve španělštině, ve které je věčný začátečník.

Více o Projektovém klubu a další informace viz http://www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz