Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Startupy & Crowdfunding - Miroslav Peřina" (13.11.2017, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma "Startupy & Crowdfunding - Miroslav Peřina" (13.11.2017, Ostrava)

19. 10. 2017, napsal Ing. Mira Vlach:

Téma příštího setkání zní ”Startupy & Crowdfunding”. K diskuzi přivítáme hosta Miroslava Peřinu, zakladatele & CEO startupu XTND. Setkání se uskuteční 13. 11. 2017 od 18. hod. do 21. hod v HUB Ostrava.

Setkání zahájí host prezentací s názvem “Jak se buduje globální startup”.

Po diskuzi s hostem budeme společně diskutovat např. o těchto tématech:

XTND je evropský technologický startup se sídlem v Kalifornii, který pomáhá lidem posouvat se vpřed. Zaměřuje se na usnadnění každodenní dopravy pomocí nejnovějších technologií a čistého designu.

Miroslav Peřina se svým týmem z odborníků na AI, automotive, letectví a kosmonautiku navrhují osobní dopravní prostředky na elektřinu – jejich první produkt je inteligentní elektrický skateboard.

YouTube video – XTND – Follow Your Own Path

Mirek má rozsáhlé zkušenosti s budováním firmy a prošel si taky dvěma startupovými akcelerátory v Silicon Valley a New Yorku. Tyto zkušenosti potvrzuje několik ocenění, které s XTND získal. Například magazín Forbes zařadil XTND mezi top 10 nejlepších českých startupů pro rok 2016 i 2017. Pioneers Festival zařadil XTND mezi „500 most-promising early-stage tech startups“. XTND byl také nominovaný na ocenění nejlepšího startupu roku od Central European Startup Award.

XTND se také představil a prezentoval na několika špičkových technochnologických eventech, jako je CES v Las Vegas, TechCrunch Disrupt v Londýně, New Yorku a San Franciscu, Pioneers Festivalu ve Vídni nebo na Slashi v Helsinkách. Nechyběl taky na českých akcích jako je Startup Summit nebo Future Port.

Jeden z posledních milníků XTND je úspěšná kampaň na Kickstarteru, kde se jim podařilo během kampaně vybrat celkem 346 540 USD. Cíl 100 000 USD, který si stanovili, se vybral za neuvěřitelných 19 hodin.

Na setkání se dozvíte více o tom, jak se buduje startup a jak to funguje v XTND, jaké to je prezentovat na zahraničních eventech, být součástí startupového akcelerátoru v Silicon Valley a jak se dělá úspěšná kampaň na Kickstarteru.

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz