Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Články > Jak vybírat aplikace pro projektové týmy

Jak vybírat aplikace pro projektové týmy

14. 6. 2016, napsal Ing. Mira Vlach:

Je hodně programů a aplikací, které můžete použít pro lepší spolupráci týmu na projektu. Vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, dá docela zabrat. Jestli se po něčem novém poohlížíte, chci vám pomoci urychlit výběr a jednoduše ukázat, jaké funkce mohou tyto programy nabídnout.

Tento článek s přehledem funkcí aplikací pro projektové týmu jsem původně napsal pro portál Mít vše hotovo. Ten je momentálně k 12/2017 mimo provoz, proto přidávám odkaz na provizorní umístění.

Pokud je toto téma pro vás aktuální, může se hodit i tento částečný přehled SW pro řízení projektů u mě na webu. V případě zájmu o asistenci s výběrem mě prosím kontaktujte.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz