Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Odkaz na kvalitní článek o pořízení webových stránek

Odkaz na kvalitní článek o pořízení webových stránek

18. 3. 2009, napsal Ing. Mira Vlach:

Na portále Na volné noze vyšel kvalitní článek o problematice pořízení webových stránek pro laiky. Autorem článku Webové stránky je Robert Vlach (bratr). Myslím, že výborně vystihuje danou problematiku a ačkoliv je cílen hlavně na nezávislé profesionály, stejné principy platí i pro firmy a organizace.

Zejména bych jej doporučil všem, kteří při výběru dodavatele zohledňují hlavně vzhled, protože problematika je mnohem složitější. Stránky, které jsou vzhledově výborné, ale ostatní požadavky nesplňují, mohou být bohužel pro firmu marketingovou koulí na noze.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2022 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz