Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Designsprint a další metody kooperativního designu - Roman Hřebecký" (14.03.2018, Praha)

Setkání projektového klubu - téma "Designsprint a další metody kooperativního designu - Roman Hřebecký" (14.03.2018, Praha)

20. 2. 2017, napsal Ing. Mira Vlach:

Téma příštího setkání zní ”Designsprint a další metody kooperativního designu”. K diskuzi přivítáme hosta Romana Hřebeckého, designéra, evangelizátora co-designu a zakladatele designového studia Pábení. Setkání se uskuteční 14.3.2018 od 18.00 do 21.00 v HUBu Praha.

Setkání proběhne formou meet-upu. Roman otevře témata, bude mluvit o principech, ukazovat případové studie. A bude skvělé, když se do debaty jako vždy aktivně zapojíte – čím víc, tím líp. Otázkami, vlastními příběhy, postřehy…

Témata, které budeme otevírat

Roman Hřebecký býval skvělý copywriter, ale spáchal hrozný zločin. Začal přemýšlet. A ptát se na věci, na které se nikdo jiný neptal. Chtěl pochopit smysl kampaní a webů, na kterých se měly objevit jeho texty. Dostal se tak do světa UX, výzkumu, poctivého marketingu a designu. Pak založil Pábení a dneska ho potkáte ve společnostech jako Komerční banka, ČSOB, ŠKODA AUTO, Masarykova univerzita… Tam všude vede týmy nedesignérů designovým procesem. Je evangelista co-designu, ale není dogmatik. Rád poslouchá a teprve pak mluví. A taky k smrti rád jí, běhá a háže děsně těžkými koulemi.

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz