Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Jak rozhýbat problémový projekt - J. Dvořáček" (19.03.2018, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma "Jak rozhýbat problémový projekt - J. Dvořáček" (19.03.2018, Ostrava)

27. 2. 2018, napsal Ing. Mira Vlach:

Téma příštího setkání zní ”Jak rozhýbat problémový projekt”. K otevřené diskuzi přivítáme hosta Jaromíra Dvořáčka, který v roli externího manažera dokončuje problémové projekty svých klientů. Setkání se uskuteční v pondělí 19.3.2018 od 18. hod. do 21. hod v HUB Ostrava.

Povídat si budeme hlavně o tom, co s projektem dělat, když věci nejdou jak bychom rádi. Od počínajících problémů až po situace, kdy je projekt zralý na vhození ručníku do ringu.

Jaké mohou být signály, že je projekt v krizi?

Většina krizí je prošpikována komunikačními problémy a negativními emocemi. Jaromír se o své zkušenosti z praxe podělí formou otevřené diskuse. Budete mít možnost na místě konzultovat vlastní projekty a problémové situace.

Spolu s hostem budeme diskutovat např. o těchto tématech:

Jaromír Dvořáček se zaměřuje na vedení týmů, které pracují na dálku. Odřídil stovky projektů a desítky jich zachránil v roli krizového manažera. Více o Jaromírovi včetně referencí na volné noze.

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2022 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz