Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma Jak zlepšit součinnost klienta (19.10.2015, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma Jak zlepšit součinnost klienta (19.10.2015, Ostrava)

19. 9. 2015, napsal Ing. Mira Vlach:

Setkání Projektového klubu na téma Jak zlepšit součinnost klienta s realizačním týmem proběhne v pondělí 19.10.2015 v HUB Ostrava.

Pokud se občas při své práci potýkáte s tím, že máte zadavateli dodat výsledek (např. hotový web, plány rodinného domu,…) a zadavatel je zároveň tou hlavní brzdou projektu, pak je toto setkání právě pro vás. V diskuzi dáme hlavy dohromady a budeme se bavit o tom, jak zdravě nastavit spolupráci s klientem a co dělat, když se to nedaří.

Jako úvod do diskuze uslyšíte několik krátkých prezentací z řad účastníků (každá cca na 5–20 minut), kteří se v kostce podělí o svou vlastní zkušenost. Následovat bude diskuze.

Možné body diskuze:

Pro účast je nutná registrace předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz