Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Marketing Festival - J. Fáborský" (3.4.2017, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma "Marketing Festival - J. Fáborský" (3.4.2017, Ostrava)

24. 3. 2017, napsal Ing. Mira Vlach:

Setkání Projektového klubu na téma "Marketing Festival a další projekty Jindřicha Fáborského" proběhne v pondělí 3.4.2017 v HUB Ostrava.

Jindra bude mluvit nejen o organizaci Marketing Festivalu, ale i o dalších projektech, které se týkají vzdělávání marketérů. Podělí se i o zkušenost s nerealizovaným londýnským projektem. V otevřené diskuzi budete moci nahlédnout pod pokličku toho, jak se organizuje jedna z největších marketingových akcí v ČR. Dozvíte se např.:

Profil hosta:

Jindřich Fáborský – podnikatel a digitální marketér, zařazen do českého žebříčku Forbes 30 pod 30 v roce 2016. Majitel společností Marketing Festival a Digisemestr s.r.o. Už 5 let se snaží zvýšit úroveň marketingových konferencí a vzdělávání marketérů. Marketing Festival je jedna z největších oborových konferencí v Evropě. MF je každoročně vyprodaný a v minulém roce přivítal 1 500 marketingových expertů. Jindřich také vede Digisemestr, vzdělávací projekt, který každý rok připravuje 250 studentů na budoucí kariéru v digitálu. Realizuje se také v zahraničí, například jako porotce v prestižní soutěži digitálních kampaní European Search Awards.

Odkazy:

https://www.marketingfestival.cz/

http://faborsky.com/

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz