Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Jak se pořádají Dny NATO v Ostravě" (5.6.2017, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma "Jak se pořádají Dny NATO v Ostravě" (5.6.2017, Ostrava)

16. 5. 2017, napsal Ing. Mira Vlach:

Hostem příštího setkání je pan Zbyněk Pavlačík, tématem bude Jak se pořádají Dny NATO v Ostravě.

Dny NATO v Ostravě jsou nejnavštěvovanější dvoudenní akce v ČR. A právě od jejího hlavního organizátora máte možnost se přiučit manažerské zkušenosti (nejen) s přípravou velkého eventu nebo jen tak ze zvědavosti nahlédnout do zákulisí pořádání této akce.

Zde je malá ochutnávka toho, že Dny NATO v Ostravě jsou opravdu mimořádný projekt:

Dny NATO 2016 – sestřih z akce

Prospekt: Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky 2017

Pokud zvládnete uřídit takovýto projekt, dokážete už uřídit asi všechno, takže věřím, že získanou inspiraci využijete i u řádově menších projektů.

Pan Zbyněk Pavlačík je CEO & spoluzakladatel Jagello 2000.

Spolek Jagello 2000 je v České Republice hlavním subjektem v oblasti komunikační strategie členství v Severoatlantické alianci a bezpečnostní politiky obecně a podílí se rovněž na projektech zaměřených na Evropskou unii. Hlavním cílem sdružení je informovat veřejnost o bezpečnostní politice a transatlantických vtazích. Více o Jagello 2000 na www.jagello.org a také na www.natodays.cz

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz