Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma Projektový software v různých podobách (17.10.2016, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma Projektový software v různých podobách (17.10.2016, Ostrava)

13. 10. 2016, napsal Ing. Mira Vlach:

Setkání projektového klubu (www.projektovyklub.cz) na téma "Projektový software v různých podobách (2016)" proběhne v pondělí 17.10.2016 od 18.00 do 21.hod. opět v HUBu Ostrava. Velmi zblízka se podíváme na několik pestrých a rozdílných aplikací pro podporu řízení projektů. A prezentovat je budou přímo jejich tvůrci, kteří potom dostanou vždy prostor pro otázky publika a diskuzi.

Zkrátka ideální akce pro vás, pokud:

Programů pro řízení projektů můžete najít mnoho, na tomto setkání si představíme detailněji několik z nich, a to přímo ústy jejich tvůrců:

Prezentaci SW doplní diskuze s prezentujícími a všeobecná diskuze o využití programů, jejich nasazení do praxe, tipy pro jejich nejlepší používání atp. Vlastní zkušenosti do diskuze jsou vítány.

Pro účast je nutná registrace předem. Vstupné je 100 Kč (hrazeno na místě). Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz