Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Jak nejlépe vést tým IT vývojářů" (11.10.2017, Praha)

Setkání projektového klubu - téma "Jak nejlépe vést tým IT vývojářů" (11.10.2017, Praha)

12. 9. 2017, napsal Ing. Mira Vlach:

Téma setkání zní ”Jak nejlépe vést tým IT vývojářů”. Je určeno hlavně lidem, kteří mají na starost vedení týmu vývojářů, popř. mají tyto ambice. Přijďte si vyměnit své zkušenosti s ostatními v unikátní diskuzi a inspirovat se. Zahajovací prezentace pro otevření tématu se ujme vzácný host Roman Pichlík, který působí jako Head of Development v Zonky a Software Architect v Creative Dock, a podělí se otevřeně o své zkušenosti. Setkání se uskuteční 11.10.2017 od 18. do 21. hodiny v HUB Praha (www.hubpraha.cz).

Po úvodní prezentaci a diskuzi s hostem budeme společně diskutovat např. o těchto tématech:

Těšit se můžete i na názory a postřehy ostatních hostů, kteří mají s vedením obdobných týmů dlouhodobé zkušenosti.

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz