Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Setkání projektového klubu - téma "Vedení lidí a generační rozdíly - Gabriela Potočková" (11.06.2018, Ostrava)

Setkání projektového klubu - téma "Vedení lidí a generační rozdíly - Gabriela Potočková" (11.06.2018, Ostrava)

18. 5. 2018, napsal Ing. Mira Vlach:

Tématem příštího setkání je ”Vedení lidí a generační rozdíly”.

Jako hosta přivítáme Gabrielu Potočkovou, která se zaměřuje na oblast talent managementu a vychovávání leaderů. Její specialitou je právě generační management (vedení a spolupráce generací X, Y a Z). Setkání se uskuteční v pondělí 11.6.2018 od 18. hod. do 21. hod v HUB Ostrava.

Setkání zahájí host prezentací s názvem “Generace X,Y,Z – úvod do generačních odlišností a co to znamená pro manažera týmu” s tímto zaměřením:

Po prezentaci budeme pokračovat diskuzí, kde se moc těším na podněty vás všech. Týden před setkáním budete moci ještě poslat náměty a prioritní témata, které byste na setkání chtěli řešit.

Ing. Gabriela Potočková, BA(Hons.) je konzultantem a partnerem Akademie Orlita, s.r.o. od roku 2011. Má studijní i pracovní zkušenosti z USA, Velké Británie a Jižní Koreje. Zaměřuje se na oblast talent managementu a vychovávání leaderů, její specialitou je generační management (vedení a spolupráce generací X, Y a Z). Působí na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde se v rámci studia doktorského programu touto problematikou zabývá i výzkumně. Je hlavou i srdcem programu BeEager aneb Co Tě ve škole nenaučí. Z krátkodobého projektu je dnes fenomén, do kterého jsou kromě studentů a absolventů zapojeny také české i nadnárodní firmy, a který pomáhá propojovat nadšení mladých s energií a znalostmi zkušených. Gabriela je od roku 2016 také certifikovanou trenérkou STRUCTOGRAM®-TRIOGRAM® .

Kapacita setkání je 25 míst. Pro účast je nutná registrace a platba předem. Vše o projektovém klubu najdete na adrese www.projektovyklub.cz.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz