Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Skončila olympiáda v Pekingu, Londýn se připravuje na rok 2012

Skončila olympiáda v Pekingu, Londýn se připravuje na rok 2012

24. 8. 2008, napsal Ing. Mira Vlach:

Letní olympijské hry v Pekingu dnes po 16 dnech skončily, přípravy na hry v Londýně už jsou dlouho v plném proudu. Podívejme se blíže, co obnáší pořádání podobné události.

Olympijské hry jsou vždy mimořádně sledovanou událostí. Pro pořadatelskou zemi i město se jedná o příležitost ukázat se v tom nejlepším světle před lidmi z celého světa. Pořádání olympijských her výrazně změní tvář města na mnoho let, protože tato akce bývá spojena s mimořádnými investicemi do rozvoje dopravy a sportovišť. Z hlediska projektového řízení existuje jen málo srovnatelných projektů či událostí, které by se tomuto mohly náročností a komplexností vyrovnat. Nezvyklou výhodou přitom je, že po schválení pořadatelství mívá tato událost téměř plnou a bezvýhradní národní podporu vlády i většiny místního obyvatelstva.

Abychom plně ocenili, co se v Pekingu povedlo a co Londýn čeká pro rok 2012, podívejme se letmo co obnáší pořádání olympijských her:

anglických stránek týkajících se chystané olympiády v Londýně lze zjistit, jak asi vypadají přípravy a plány už nyní. Zde jsou některé zajímavosti:


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz