Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Aktuality > Společnost pro projektové řízení zprovoznila nový web

Společnost pro projektové řízení zprovoznila nový web

28. 3. 2011, napsal Ing. Mira Vlach:

Společnost pro projektové řízení (SPŘ) zprovoznila nový web na adrese www.cspr.cz. Je to další krok ve snaze stát se skutečně organizací zastřešující všechny projektové manažery i různé standardy.

Původní web www.ipma.cz zůstane stále v provozu a bude věnovaný hlavně certifikaci IPMA.

Ačkoliv je historicky SPŘ výrazně spojená se standardem IPMA, tak nyní dochází k oddělení certifikačních aktivit IPMA a sama společnost SPŘ bude poskytovat informace i dalších standardech (PMI, PRINCE2) a novinkách z projektového řízení. Nastoupila tak podobnou cestu jako Společnosť pre projektove riadeni (SPPR) v sousedním Slovensku.

Pro odbornou veřejnost je to myslím dobrá zpráva, protože by tak mělo být snadnější vyznat se v možnostech, které v projektovém řízení jsou, nezávisle na preferovaném standardu.


Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz