Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Top management > 3. stránka výpisu

Top management

Stránka: « zpět 1 2 3
Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 dokumentů na téma Top management:

Matthias Horx: Krize je leknínem na jezeře změn

18. 3. 2010 — Futurolog Matthias Horx, expert na trendy a zakladatel vídeňského Institutu budoucnosti, v rozhovoru pro týdeník EURO odhaduje vývoj společnosti a industriální ekonomiky. Mimo jiné tak poukazuje na význam pružného a efektivního řízení projektů.

Jeden strategický projekt ročně

6. 2. 2009 — Rok je pro lidi optimální délka k dlouhodobému plánování a rekapitulaci. I daleké cíle se skládají z mnoha dílčích kroků. Proto je lepší rozdělit svou vizi do dílčích projektů s délkou trvání maximálně jeden rok.

Vize, poslání a hodnoty

9. 12. 2007 — Stručná formulace vize, poslání a hodnot zaručuje vůdci organizace nejen to, že má jasnou představu o sledovaných cílech, ale také usnadňuje sdílení této představy s ostatními lidmi. Formulování těchto cílů je o to důležitější, oč je organizace větší.

Rostoucí složitost

24. 7. 2007 — Rostoucí složitost se může stát vážným problémem, pokud nepozorovaně dospěje až do stadia, kdy vám svazuje ruce. Takovou situaci lze většinou včas předvídat a snadněji řešit s předstihem.
Stránka: « Předchozí 1 2 3

Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz