Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Projektové řízení > 2. stránka výpisu

Projektové řízení

Stránka: « zpět 1 2 3 4 5 dále »
Zobrazuji č. 1120 z celkem 60 dokumentů na téma Projektové řízení:

Jasně rozdělte role a odpovědnost (3. zákon řízení projektů)

22. 8. 2012 — Bez rozdělení rolí a odpovědnosti nejspíše vaše loď s názvem Projekt daleko nedopluje. S tímto uvědoměním nemusíte řešit falešné dilema, jestli své projekty stavět více na kolektivním nadšení nebo na důkladném rozdělení odpovědnosti. Nejrychleji poplujete, když využijete obojí.

Mira Vlach v porotě soutěže Projektový manažer roku 2012

3. 8. 2012 — Těší mě, že jsem byl poctěn důvěrou a pozván do poroty plné odborníků, abychom vybrali finalisty mezi nejlepšími projektovými manažery a nejlepšími projekty.

SPŘ vyhlašuje soutěž Projektový manažer roku 2012

1. 7. 2012 — Společnost pro projektové řízení vyhlašuje s vydavatelstvím Economia soutěž Projektový manažer roku 2012. Garantem je Hospodářská komora České republiky. Přihlašování soutěžících je možné do 30.8.2012.

Nové vydání knihy pro přípravu k certifikaci IPMA

20. 6. 2012 — V nakladatelství Grada právě vyšlo druhé aktualizované vydání publikace "Projektový management podle IPMA" kolektivu autorů. Nové vydání je aktualizováno a jsou v něm upřesněny a doplněny některé metody projektového řízení.

Pracujte efektivně (2. zákon řízení projektů)

6. 6. 2012 — Večerníčková dvojice Pat a Mat se vždycky hodně nadře, ale efektivně se jim daří jenom pobavit publikum, rozhodně ne realizovat cíle jejich kutilských miniprojektů. Podobně neefektivně se dají řídit i jiné projekty, akorát se tomu zaměstnanci nemůžou tak otevřeně smát, aby nedostali padáka. Rozdíly v efektivitě různých projektových týmů jsou prostě obrovské.

Pracujte na těch nejpodstatnějších věcech a cílech (1. zákon řízení projektů)

26. 3. 2012 — Okamžik, kdy se rozhodnete pro realizaci konkrétního projektu, je magický a předurčující. Existuje rčení „řekni mi co čteš a já ti řeknu, jaký jsi“. Pojďme se inspirovat tímto rčením a prohlásit: „Řekni mi, jaké projekty sis vybral k realizaci, a já ti řeknu, kde bys mohl být za několik let“.

Nové školení od března 2012: Řízení rizik a změn projektu

23. 3. 2012 — Po pilotním ověření ve třech firmách z automobilového průmyslu nabízím nově od března 2012 školení zaměřené na řízení rizik a změn projektu.

5 zákonů řízení projektů – porušujete je?

9. 1. 2012 — Existuje jen pár pravidel, které lze vztáhnout na jakýkoliv projekt. Těch několik, které existují, by měla dodržovat každá firma, která chce být úspěšná. I přesto se často nedodržují, což má nepříznivý dopad na úspěšnost projektů.

Rychle, levně, kvalitně

14. 7. 2011 — Jde vám v projektu především o peníze, čas nebo kvalitu? Zadavatel projektu bude rozhodně trvat na tom, že všechny tři aspekty projektu musí být naplněny. Ale někdy si musíte vybrat a dát něčemu přednost – kulatý čtverec prostě mít nemůžete. Styl řízení auta umožňuje dobré srovnání se styly řízení projektu a může vás přivést k zamyšlení, jak vaše priority ovlivňují projekty, které řídíte. A jak moc jste s těmito omezeními pevně svázáni?

Společnost pro projektové řízení zprovoznila nový web

28. 3. 2011 — Společnost pro projektové řízení (SPŘ) zprovoznila nový web na adrese www.cspr.cz. Je to další krok ve snaze stát se skutečně organizací zastřešující všechny projektové manažery i různé standardy.

Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2024 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz