Ing. Mira Vlach - projektové řízení, informatika a marketing

Ing. Mira Vlach > Projektové řízení > 3. stránka výpisu

Projektové řízení

Stránka: « zpět 1 2 3 4 5 dále »
Zobrazuji č. 2130 z celkem 60 dokumentů na téma Projektové řízení:

Děláte těchto 5 chyb v projektovém řízení?

4. 3. 2011 — Pokud se zabýváte řízením projektů, pak jste už pravděpodobně narazili na projekt, který neběžel jak má. Lámali jste si hlavu s tím, proč k tomu došlo? V následujícím článku se s Vámi podělím o 5 častých chyb, na které jsem narazil při své praxi.

Proč plánovat projekty aneb jízda s navigací

24. 9. 2010 — Přehled důvodů proč se vyplatí plánovat projekty, ilustrovaných na jednoduchém přirovnání k jízdě autem s GPS navigací.

Termín pro Dny sekcí SPŘ 2010

17. 9. 2010 — Letošní ročník diskuzně-přednáškové akce projektového řízení Dny sekcí SPŘ se uskuteční v termínu 19.-20.10.2010.

Změny stylu práce v nadcházejících letech dle odhadů Gartner

15. 8. 2010 — Společnost Gartner vydala odhad, jak by se mohl vyvíjet styl a způsob práce do roku 2020. Projektové řízení budeme potřebovat nejspíše stále více.

Česká komora PMI zahájila svou činnost

20. 4. 2010 — Po několikaletých přípravách zahájila na jaře 2010 svou činnost Česká komora PMI, čímž se objevuje nový výrazný hráč na české scéně projektového řízení.

Matthias Horx: Krize je leknínem na jezeře změn

18. 3. 2010 — Futurolog Matthias Horx, expert na trendy a zakladatel vídeňského Institutu budoucnosti, v rozhovoru pro týdeník EURO odhaduje vývoj společnosti a industriální ekonomiky. Mimo jiné tak poukazuje na význam pružného a efektivního řízení projektů.

Soutěž pro mladé projektové manažery a jejich projekty

8. 3. 2010 — V rámci třetího ročníku konference Projektový Management 2010 pořádané Společností pro projektové řízení (SPŘ) vyvrcholí i projekt Skupiny mladých projektových manažerů při ACSA (YPMG) Studentská projektová soutěž.

Konference Projektový management 2010: možnost nebo nutnost

8. 3. 2010 — Už třetí ročník konference se uskuteční ve dnech 21.-22.4.2010 v Brně, tentokrát přímo pod pořadatelskou záštitou Společnosti pro projektové řízení.

Bezplatný webinář o řízení projektů

15. 1. 2010 — V pátek 22.1.2010 pořádám ve spolupráci s Workline.cz webový seminář o řízení projektů pro laiky. Webinář trvá cca hodinu, je bezplatný a dozvíte se na něm základní zásady pro vaše projekty a náročné cíle. Zároveň získáte i lepší představu o projektovém řízení jako oboru.

Tibor Kovalský: Projektovým manažerem na volné noze doma i v zahraničí

22. 12. 2009 — Rozhovor s Tiborem Kovalským, který také pracuje jako projektový manažer na volné noze. Povídání o práci nezávislého profesionála, řízení projektů a o zkušenostech s projekty v zahraničí.

Odběr novinek

Chcete-li být stručně upozorněni na nové články a aktuality, přidejte si RSS kanál tohoto webu do čtečky zpráv nebo přihlaste svou emailovou adresu k odběru novinek přibližně jednou měsíčně:

Vaše emailová adresa:

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa zůstane zachována v naprosté tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Novinky jsou zasílány formou stručného textového emailu jednou nebo maximálně dvakrát měsíčně. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu uvedeného na konci každého emailu.


2023 © Ing. Mira Vlach – Všechna práva vyhrazenaskolenipm.cz